نیوز های

همان‌ طور که می ‌دانید امروزه جاروبرقی و یا حتی جارو شارژی جزو لوازم ‌خانگی اصلی در هر خانه ‌ی محسوب می ‌شوند، مطمئناً نظافت منزل بدون آنها کار بسیار سخت و دشواری است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فروشگاه اینترنتی 20 بخر، به همین دلیل ما برای انتخاب و تهیه یک جاروبرقی و یا جاروHYPERLINK "https://20bekhar.com/38-rechargeable-vacuum-cleaner" HYPERLINK "https://20bekhar.com/38-rechargeable-vacuum-cleaner"شارژی مناسب احتیاج به این داریم که بدانیم یک جاروبرقی و یا جارو شارژی باید دارای چه خصوصیاتی باشد تا به راحتی بتوانیم در میان انبوهی از برندها و مدل ‌های مختلف که در بازار وجود دارد، بهترین مدل را بر اساس نیاز و بودجه خود تهیه کنیم، به همین دلیل ما در ابتدا به بررسی امکانات و مشخصات جاروبرقی می ‌پردازیم و در ادامه در مورد یک جارو شارژی مناسب صحبت خواهیم کرد.

درست است که عملکرد اصلی یک جاروبرقی قدرت مکش آن است اما موارد دیگری نیز وجود دارد که به هنگام خرید باید به آن دقت کنیم در این متن ما مواردی را که شما باید در زمان خرید جاروبرقی باید به آن دقت کنید را بیان خواهیم کرد.

در ابتدا شما باید انتخاب کنید: جاروبرقی کیسه‌ ای یا جاروبرقی بدون کیسه؟ جاروبرقی مخزنی یا همان بدون کیسه همان‌ طوری که از اسمش هم پیداست تفاوت در مخزن زباله آن است، زمانی که شما از جاروبرقی بدون کیسه استفاده می ‌کنید دیگر احتیاج به کیسه ندارید اما محققان این جاروبرقی بدون کیسه را برای کسانی که مشکل تنفسی دارند پیشنهاد نمی ‌کنند؛ چرا که این دسته از جاروهای برقی در درازمدت باعث به وجود آمدن بیماری ‌های تنفسی در افراد می ‌شوند به همین دلیل است که اکثر برندها تعداد مدل‌ های جاروبرقی بدون کیسه یا همان مخزنی کمتری دارند.

اما مهم ‌ترین فاکتوری که اکثر افراد برای انتخاب جاروبرقی به آن توجه می ‌کنند وات آن است که از 500 وات شروع می ‌شود تا 3000 وات؛ باید دقت داشته باشید که این عدد نشان قدرت مکش جاروبرقی محسوب نمیشود، چرا که توان مکش بر اساس AirWatt  محاسبه می ‌شود، هر چند که مسلماً موتوری که وات بیشتری دارد قدرت مکش بیشتری نیز خواهد داشت اما اگر دو جاروبرقی با وات یکسان را با یکدیگر مقایسه کنید متوجه میشوید که قدرت مکش آنها می ‌تواند کاملاً با یکدیگر متفاوت باشد، چرا که قدرت مکش به طراحی پارویی، اتصالات لوله‌ ها و عایق ‌بندی بدنه ارتباط مستقیم دارد، پس بهتر است وات را با این حال مهم است در ابتدا بیشتر یک عدد فرض کنیم و تنها به آن اکتفا نکنیم و مدل، برند و موارد دیگر را نیز در مدنظر قرار دهیم.

یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهم در یک جاروبرقی مناسب، داشتن فیلتر هواست که هوای خروجی را تمیز می ‌کند چرا که عدم این وجود این فیلتر هوا میتواند باعث به وجود آمدن آلرژی و بیماریهای تنفسی شود؛ از بهترین نوع این فیلتر هوا می ‌توان فیلتر با اشاره کرد که در بیشتر مدل ‌های جاروبرقی بوش نیز دیده میشود. نکته بعدی جنس لوله خرطومی جارو است چرا اکثر افراد برای جابه‌جا کردن جارو آن را روی زمین می ‌کشند و این موضوع باعث پاره‌شدن لوله خرطومی می ‌شود؛ لوله ‌های کنفی دیگر این مشکل را ندارند و هیچ‌ وقت شکسته و یا پاره نمیشوند پس به این‌گونه موارد نیز توجه لازم را داشته باشید.

حال کلیتی را درباره جارو شارژی بررسی کنیم؛ در ابتدا که جاروهای شارژی وارد بازار شدند، بسیار زیاد مورد استقبال افراد قرار گرفتند اما به دلیل آن که قدرت مکش بسیار کمی داشتند و علاوه بر عمر کم باطری، مدت زمان شارژ آنها نیز بسیار کم بود؛ بسیاری از مصرف‌کنندگانش، رضایت‌مندی باید را از جارو شارژیها نداشتند. با گذر زمان همه چیز تغییر کرد؛ امروزه با استفاده از باطریهای جدید در جارو شارژی دیگر مشکل مدت زمان شارژ وجود ندارد و عمر آنها نیز بطور چشم‌ گیری افزایش پیدا کرد تا جایی که بسیاری از افراد حتی بجای جاروبرقی از جارو شارژی در منزل خود استفاده می ‌کنند؛ چراکه این جاروها بدون سیم با قابلیت جابه‌جایی راحت، وزن و صدای بسیار کم نیاز آنها را برطرف کرد.

در این میان اگر بخواهیم از پرفروش‌ترین جاروهای شارژی بگوییم، می ‌توانیم جارو شارژی بوش را نام ببریم که با تکنولوژی‌های به‌روز توانست در مدت زمانی کوتاه جای خود را در بازار دنیا پیدا کند. جارو شارژی‌ها امروزه به دو دسته کلی تقسیم می ‌شوند جارو شارژی دستی و جارو شارژی عصایی اما توجه داشته باشید که بسیاری از مدل های جارو شارژی دسته بلند و یا عصایی به دو شکل دستی و عصایی قابل استفاده هستند. برای درک بهتر این مدل‌ های موجود و جدید می ‌توانید به فروشگاهHYPERLINK "https://20bekhar.com/" HYPERLINK "https://20bekhar.com/"اینترنتیHYPERLINK "https://20bekhar.com/" HYPERLINK "https://20bekhar.com/"بیستHYPERLINK "https://20bekhar.com/" HYPERLINK "https://20bekhar.com/"بخر مراجعه کنید و حتی اگر قصد خرید جاروبرقی و یا جارو شارژی برای منزل خود دارید با کمترین قیمت از این فروشگاه آنلاین تهیه کنید و آن را درب منزلتان دریافت کنید.

 


تعداد بازدید : 60
نوشته شده در تاريخ شنبه 8 خرداد 1400 توسط حسین
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از آرام بلاگ
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]