نیوز های

 

امروزه کمتر کسی پیدا می شود که از خدمات آنلاین استفاده نکرده باشد. ارزهای دیجیتال نیز مانند سایر فناوری های ایجاد شده بر روی بستر اینترنت پتانسیل بالایی برای تغییر بخش های بزرگی از زندگی روزمره مردم دارند. ارزهای دیجیتال و بسترهای آنان مدرن ترین فناوری ارائه شده در بخش خدمات مالی محسوب می شوند.

اما برخلاف سیستم های مالی سنتی، این ارزها به صورت توزیع شده ساخته شده اند و هیچ نهاد مرکزی خاصی بر روی آنها کنترلی ندارد. تمامی مبادلات انجام شده در بازارهای مربوط به آنان به صورت شفاف بوده و مبادلات مربوط به هر ارز به راحتی قابل بررسی است.

از این رو هر فرد و یا فعال در بازار ارزهای دیجیتال خود می تواند به صورت یک ناظر بر تراکنش ها و مبادلات نیز عمل نماید. داشتن جامعه چندان بزرگی از ناظران بالقوه باعث شده است که مبادله دارایی ها بر روی بستر ارزهای دیجیتال نسبت به سیستم های مالی سنتی امنیت بالاتری داشته باشد. امنیت بالا، مقیاس پذیری فوق العاده و نیز انطباق بسیار مناسب این فناوری با کسب و کارهای آنلاین باعث شده است که شمار زیادی از افراد به دنبال آموزش ارز دیجیتال باشند. 

کاربردهای ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال بر روی بستری تحت عنوان بلاکچین ساخته شده اند که خود یک فناوری مدرن برای ذخیره سازی داده ها به صورت غیر متمرکز است. به عبارت دیگر پایگاه داده ای است که به طور همزمان تمامی افراد نسخه ای از آن را بر روی دستگاه خود دارند. بر روی بلاکچین همانند پایگاه های داده متمرکز می توان انواع مختلفی از داده ها را ذخیره نمود.

از محبوب ترین کاربردهای بلاکچین استفاده از آن برای ذخیره داده های مربوط به تراکنش های ارزهای دیجیتال است. در این حالت ارزهای دیجیتال و تراکنش های آنها به صورت رمزگذاری شده بر روی بلاکچین ذخیره می شوند؛ به همین دلیل گاهی به ارزهای دیجیتال، رمز ارز نیز اطلاق می شود.

در سری آموزش رمزارز نعیم حشم بان کاربرد های مختلف ارزهای دیجیتال به تفصیل گنجانده شده است. برای مثال برخی از ارزهای دیجیتال با ارزش مانند تتر به صورت استیبل کوین ارائه شده و ارزش ثابتی برابر یا یک دلار دارند؛ بنابراین، این ارزها گزینه های مناسبی برای مبادلات آنلاین به شمار می روند.

برخی از ارزهای دیجیتال دیگر مانند بیت کوین دارای ارزش بالایی بوده و بسیاری از مردم آن را طلای مدرن می نامند. از این رو این گونه ارزها گزینه های بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری های بلند مدت در نظر گرفته می شوند. 

بهترین بازی های ارز دیجیتال برای کسب درآمد

یکی از کاربرد های این ارزها که شاید بیشترین جذابیت را برای علاقه مندان به آموزش ارز دیجیتال داشته باشد، استفاده در بازی ها است. اکنون بسیاری از شرکت های بازی سازی برای جذب هر چه بیشتر مخاطب اقدام به اضافه کردن فناوری های بلاکچین و ارزهای دیجیتال به بازی های محبوب خود نموده اند.

در بخش کسب درآمد سری آموزش رمزارز نعیم حشم بان، بهترین بازی های ارز دیجیتال برای کسب درآمد آسان معرفی شده است. همچنین استراتژی های مناسب برای حداکثر سازی این درآمد ها نیز تشریح شده اند. اگر چه گیمر های حرفه ای می توانند از راه های متفرقه مانند استریم کردن گیم پلی خود درآمد جانبی داشته باشند، اما در بازی های مبتنی بر ارز دیجیتال معمولا دو راه مستقیم برای کسب درآمد در نظر گرفته شده است.

راه اول کسب ارزهای دیجیتال از پاداش های درون بازی ها است که در این روش بازیکن با انجام فعالیت ها و یا تکمیل موفقیت آمیز مراحل و ماموریت ها پاداش هایی دریافت کرده که به طور مستقیم با ارزهای دیجیتال قابل مبادله هستند.

راه دوم استفاده از توکن های غیر مثلی و منحصر به فرد است. در این روش کاراکترها و قدرت ها و مهارت های مربوط به آنان و یا سایر اقلام درون بازی مانند ماشین ها و یا زمین های مجازی و غیره به صورت توکن هایی منحصر به فرد و یکتا قابل معامله هستند. برای مثال موارد زیر از پرطرفدارترین بازیهای ارز دیجیتال به شمار می روند:

Lightnite

در این بازی از هر دو روش پاداش و توکن برای کسب درآمد استفاده می شود. لایت نایت یک بازی رقابتی، هیجانی و چند نفره است که بازیکن ها با از بین بردن حریف های خود و غارت متعلقات آنان می توانند ارز دیجیتال بیت کوین را کسب کنند.

پاداش های این بازی به صورت ساتوشی ارائه می شود که واحد خرد بیت کوین است. ساتوشی های کسب شده از این بازی قابل انتقال به کیف پول های لایتنینگ بوده و از آنجا قابل مبادله خواهد بود. توکن های یکتای این بازی پوسته های لایت نایت نام دارند که گاهی برخی از آن ها را می توان با قیمت های مناسبی به فروش رساند.

Gods Unchained

بازی گادز انچیند بر خلاف بازی های دیگر از ابتدا بر روی فناوری بلاکچین توسعه داده نشده است، بلکه اقلام درون بازی به صورت توکن های یکتا ارائه شده و پس از ذخیره در کیف پول در بازارهای خارج از بازی قابل فروش هستند. این بازی به صورت کارتی است که بازیکنان باید کارت های آن را خریداری نمایند.

برخی از این کارت ها بسیار کمیاب بوده و قیمت های بالایی دارند. این بازی محبوبیت بسیار بالایی دارد؛ از این رو ارزش کارت های کمیاب این بازی بسیار زیاد است. در سال 2019 یکی از کارت های آن با قیمتی بیش از 600 هزار دلار فروخته شد.

Farmers World

بازی فارمرز ورلد یا دنیای کشاورزان یکی از محبوب ترین و بهترین بازی های ارز دیجیتال در زمان حاضر است. همان طور که از نام آن آشکار است این بازی بر پایه فعالیت های مرتبط با کشاورزی ساخته شده است. بازی های سبک کشاورزی معمولا گیم پلی آرام و غیر هیجانی دارند؛ اما دنیای کشاورزان یک استثنا است و بازیکنان می توانند به مزارع دیگر حمله کرده و آنها را غارت کنند.

بازیکنان باید با استفاده از استراتژی های مناسب، محصولات خود را افزایش داده و از مزرعه خود در برابر حمله سایر کشاورزان و نیز حیوانات وحشی دفاع نمایند. توکن و یا ارز دیجیتال اصلی این بازی Gold نام دارد. سایر اقلام درون مزرعه نیز به صورت توکن های یکتا ارائه می شوند. از این رو بازیکن، صاحب اصلی آن اقلام به شمار رفته و به راحتی می تواند آنها را به فروش برساند.تعداد بازدید : 16
نوشته شده در تاريخ جمعه 19 فروردين 1401 توسط حسین
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از آرام بلاگ
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]