نیوز های

آشنایی با بهترین سالن رنگ مو غرب تهران

اگر می خواهید احساس شادابی بیشتری داشته باشید، ایجاد یک تغییر عمده در ظاهر بدون شک کمک کننده خواهد بود. اگر به دنبال ایجاد یک تغییر بزرگ در ظاهر خود هستید، از عوض کردن رنگ مو خود غافل نشوید. از آنجایی که مو عضو حساسی است و به راحتی آسیب می بیند، حتما باید رنگ مو خود را در مرکز تخصصی این کار انجام دهید. به این منظور در این مقاله به معرفی بهترین سالن رنگ مو غرب تهران پرداختیم.

خانم ها در همه دوران ها همواره به دنبال راه هایی بوده اند که زیبایی بیشتری به آنها ببخشد. از این رو رنگ کردن مو از زمان روم باستان رواج داشته است. آنها ترکیبات طبیعی و رنگی که بر روی مو ایجاد می کرد را می شناختند. مثلا برای تیره کردن مو خود از میوه بلوط استفاده می کردند. و برای روشن کردن مو خود از مخلوط آهک، سدیم بی کربنات و خاکستر چرب استفاده می کردند.

سبک های رنگ مو در بهترین سالن رنگ مو غرب تهران

از گذشته تاکنون روش های جدیدی برای رنگ مو ابداع شده است. در نتیجه مدل های متنوعی برای رنگ مو در مقابل افراد است. کسانی که قصد رنگ کردن مو خود را دارند، باید از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرند. آرایشگران می توانند با بررسی ویژگی های ظاهری شما رنگ و مدل مو ای که به شما می آید را تشخیص دهند. در ادامه در مورد تعدادی از سبک های رنگ مو توضیحاتی ارائه می کنیم.

هایلایت مو

در هایلایت در زمینه تیره مو، رگه های روشن ایجاد می کنند. هایلایت با دو روش کلاه و فویل می تواند انجام شود. در این روش رگه های روشن باید با الگوی خاص و منظمی در میان مو تیره پخش شود.


بیبی لایت مو

این روش شبیه به هایلایت است ولی طبیعی تر و نا محسوس تر است. تفاوت بیبی لایت با هایلایت در این است که در بیبی لایت رگه های روشن مو را باریک تر و نزدیک تر به هم انتخاب می کنند. این روش سن فرد را جوان تر نشان می دهد به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. این روش وقتگیر تر از هایلایت است.

لولایت مو

روش لولایت دقیقا برعکس هایلایت است. یعنی در آن رگه های تیره به جای روشن ایجاد می شود. این رنگ تیره باید یک تا سه درجه تیره تر از زمینه مو باشد.

بالیاژ مو

این روش نوعی هایلایت است. با این تفاوت که نظم خاصی در آن وجو ندارد و رنگ رگه های بین مو از پایین تر از ریشه شروع می شود. و رنگ رگه ها هر چه به سمت ساقه مو حرکت می کنیم پر رنگ تر می شود. در بالیاژ ریشه مو تیره و ساقه مو روشن است. این روش می تواند برعکس هم انجام شود، یعنی ریشه روشن و ساقه تیره باشد که به آن بالیاژ برعکس می گویند.

بهترین سالن رنگ مو غرب تهران چه ویژگی هایی دارد؟

رنگ کردن به دلیل حساسیت بالای مو باید در سالن های زیبایی تخصصی رنگ مو انجام شود. بهترین سالن رنگ مو غرب تهران باید ویژگی هایی داشته باشد تا شما بتوانید به کار آن اطمینان کنید. مهم ترین این ویژگی ها عبارت است از:

وجود کادر مجرب و ماهر

کارکنان سالن زیبایی کاملا باید به کار خود وارد باشند. یعنی بتوانند با توجه به ویژگی های ظاهری و سلیقه فرد بهترین رنگ مو مناسب را به فرد توصیه کنند. همچنین باید با ترکیب رنگ ها با هم به خوبی آشنا باشند. باید بدانند کی رنگ شسته شود تا به مو آسیبی نرسد.


استفاده از مواد با کیفیت در عین داشتن هزینه معقول

در بازار برند های متنوع و زیادی برای رنگ مو وجود دارد. بعضی از این برند ها به واسطه قیمت کمتر کیفیت پایینی دارند و به راحتی به مو آسیب میزند. بهترین سالن رنگ مو باید از موادی استفاده کند که کیفیت مطلوبی داشته باشد و کمترین آسیب را به مو وارد کند. در عین حال نباید قیمت های نجومی داشته باشد.

مواد استفاده شده در بهترین سالن رنگ مو غرب تهران چگونه باید باشد؟

همانطور که میدانید مو عضو بسیار حساسی است. مو به راحتی آسیب می بیند و تاثیر مستقیم بر زیبایی ظاهر می گذارد. از این رو موادی که در سالن های زیبایی برای رنگ کردن مو مشتری استفاده می شود باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد. مارک های معتبری در بازار وجود دارد مثل  ویتامول، بیجورکا، گلد، فیتو و آلتیادو که می توان به کیفیت آنها اعتماد کرد.

سایر خدمات بهترین سالن رنگ مو غرب تهران

معمولا در بهترین سالن رنگ مو غرب تهران علاوه بر رنگ مو خدمات دیگر مربوط به مو انجام می شود. خدماتی مثل کراتینه مو ، ویتامین تراپی مو، احیای مو و …. انجام این کار ها همزمان با رنگ مو می توانند به زیبایی بیشتر و تقویت مو شما کمک کند.

جمع بندی

اگر قصد دارید تغییری در ظاهر خود ایجاد کنید، توصیه می کنیم از رنگ کردن مو غافل نشوید. برای این کار می توانید از خدمات بهترین سالن رنگ مو غرب تهران یعنی نیکی ماندگار بهره ببرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات سالن نیکی ماندگار با کارشناسان ما تماس بگیرید.


تعداد بازدید : 6
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 12 خرداد 1401 توسط حسین
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از آرام بلاگ
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]