نیوز های

آمنه شب کوکا بخشدار مرکزی ری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار کرد: یک کودک ۱۲ ساله به دنبال سقوط در کانال انتقال آب ری  ورامین در شهرری جان خود را از دست داد.

وی گفت: این پسر ۱۲ ساله در حوالی محله عباس آباد شهرری و روستای جاده نظامی از پشت موتور پدرش به داخل کانال آب تصفیه خانه ری به ورامین پرت شد و بر اثر خفگی و ایست قلبی فوت کرد.

بخشدار مرکزی ری بیان کرد: مناطق روستایی و سکونتگاهی اطراف کانال انتقال آب ری  ورامین و بخشی از خارج مناطق مسکونی فنس کشی شده است که این حادثه در خارج از محدوده مسکونی اتفاق افتاده است.

شب کوکا یادآور شد: شایعاتی مبنی بر کما رفتن و مرگ مغزی این پسر ۱۲ ساله پس از خروج از کانال آب صحت ندارد.

وی با اشاره به اینکه پاکستانی‌های بخش مرکزی ری در ۲ محل اراضی امامزاده ابوالحسن(ع) و اراضی علایین و روستای علیمون سکونت دارند، ابراز کرد: خانواده این پسر ۱۲ ساله در اراضی روستای علیمون ساکن هستند و کارشان نیز کشاورزی است.

به گزارش فارس؛ سال گذشته پس از بروز ۲ حادثه متفاوت و فوت ۲ کودک در کانال انتقال آب ری ورامین، مسؤولان شهرستان ری بخش‌های مختلفی از حریم این کانال را بخصوص در مناطق مسکونی حفاظ کشی کردند ولی استفاده غیرمجاز از جاده اختصاصی لایروبی کانال هر از چند گاهی موجب اتفاقات تلخ در منطقه می‌شود.تعداد بازدید : 19
نوشته شده در تاريخ يکشنبه 12 ارديبهشت 1400 توسط حسین
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از آرام بلاگ
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]